خدمات ارائه شده در

آموزشگاه هنری هورسان


آموزشگاه هنری هورسان با مدیریت خانم طاهره شمسی و با همکاری خانم مرضیه علیدوست به عنوان مدیر داخلی از سال 1397 با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم شروع به کار کرد. از خدمات این آموزشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


دوره طراحی

طراحی، پیش‌نیاز پایه و اساس هر فعالیت ‌بصری از هنر تا دیزاین است. روند و مباحث این دوره، بر ‌پایه اصول اساسی و آکادمیک که در طی ‌قرن‌ها توسط هنرمندان و طراحان بزرگ تاریخ تکمیل شده، تدوین شده است.

دوره نقاشی

نقاشی یکی از شاخه‌های هنرهای تجسمی است که از کودکی در دنیای ما نقش پر رنگی داشته است. این هنر از ابتدای خلقت برای بیان احساسات و نشان دادن جوش و خروش درون انسان استفاده میشده است.


دوره تصویرسازی

تصویرسازی هنر برقراری ارتباط میان متن و تصویر است که همگام و همراه با یکدیگر پیامی را به مخاطب منتقل می کنند. یک تصویرساز همواره روایت کننده تصویری متن و یا پیام است.

دوره نقاشی خلاق کودک و نوجوان

نقاشی به کودکان کمک می کند مهارت های لازم را برای تمرکز بر تمامی جزئیات (چه جزئیات مهم و چه جزئیات بی اهمیت) به دست آورند.


دوره ویترای

ویترای، هنر خلق شگفتی ها بر روی انواع شیشه و ظروف ساده است که با ذوق و قریحه ای شخصی قالب می گیرد. در این هنر، می توان از هر وسیلۀ ساده و بی روحی، چیزی دیدنی و تحسین برانگیز ساخت.

دوره پتینه

پتینه یک هنر پرکاربرد برای ایجاد بافت های زیبا و بی نظیر بر روی سطوح مختلف مانند سفال، شیشه، چوب و سطوح فلزی و یا سطح دیوار می باشد که با استفاده از آن می توان به تزیین این سطوح پرداخت.

 
به ما بپیوندید

خبرنامه